KONST / Litografier / Färglitografi 10928059
*
nr 1092 8059
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Berndt Wennström (f. 1945), HC-upplaga, bladets mått: 44x56
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2017
kl 19:03:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/2 22:28:53
1
100 kr
27/2 08:21:39
2
Vinnande bud
27/2 17:59:57
2
justering av budtak
- Konstnär/Designer
Berndt Wennström
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Berndt Wennström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: berndt wennström färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Berndt Wennström
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Berndt Wennström
nr 1092 8059
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Berndt Wennström (f. 1945), HC-upplaga, bladets mått: 44x56
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/2 22:28:53 | 1 | 100 kr |
| 27/2 08:21:39 | 2 | Vinnande bud |
| 27/2 17:59:57 | 2 | justering av budtak |
- Konstnär/Designer
Berndt Wennström
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Berndt Wennström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: berndt wennström färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



