KONST / Litografier / Färglitografi 13491306
nr 1349 1306
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Söder. Signerad, numrerad 47/360, daterad -80. Motivet: 34x46 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:15:36
100 kr
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant