KONST / Litografier / Färglitografi 12769327
nr 1276 9327
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Stilleben. Signerad, numrerad 87/100. Bladets mått: 50x40 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:20:16
200 kr
250 kr
300 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer