KONST / Litografier / Färglitografi 14156185

nr 1415 6185

André Brasilier

(f. 1929), Frankrike

Signerad, numrerad 72/100. Färglitografi, bildmått: 57x40cm, yttermått inklusive ram: 73x54cm

André Brasilier, fransk bildkonstnär född 1929.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 augusti 2021
kl 20:55:53

30/8 13:06:05 1      500 kr
30/8 20:49:10 2      Vinnande bud

André Brasilier

Läs mer om André Brasilier