ART / Lithographs / Litograph 16003280
nr 1600 3280
LITOGRAPH
framed, 'Caritas', omkring 1900 cm, outer dimensions including frame: 63x44, wear, missfärgningar.
Ramad, "Caritas", omkring 1900 cm, yttermått inklusive ram: 63x44 cm. Ej signerad
Condition: slitage, missfärgningar
300
SEK 100
Monday February 26 2024
at 20:13:35
22/2 15:14:45