KONST / Litografier / Litografi 14885457
nr 1488 5457
Ewert Karlsson EWK
(1918-2004), Sverige
Nils Ferlin, Monogramsignerad och numrerad 34/360. Litografi. Bildmått: 29x27 cm, yttermått inklusive ram: 54x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:28:11
30/8 23:47:22
Ewert Karlsson EWK
Läs mer om Ewert Karlsson EWK