ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Linnedukar+gardiner 8941083
*
nr 894 1083
Linnedukar+gardiner
2+ 3, 50/60-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 18:05:45
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/5 08:32:23
1
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gardiner gardinlängder linnedukar textilier vintage
-
6374 Dukar
21 st, linne
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:41
-
7184 Dukar
8 st, Linne, bland annat Signe Sohlmnan "Drakmönst..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:25
-
6360 Gardiner
4 längder, 2 st 150x245 cm + 2 st 150x216
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:00
-
6358 Kökshanddukar
30 st, linne, röd, blå bård, monogrambrodyr, olika..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:39
-
7199 Minkpäls
Saga Mink, storlek 40 cm
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
7098 Väggbonad
Egypten, Jaquardvävd, omkring sekelskiftet 1900,19..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:30
*
Linnedukar+gardiner
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1083
Linnedukar+gardiner
2+ 3, 50/60-tal
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/5 08:32:23 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gardiner gardinlängder linnedukar textilier vintage
-
6374 Dukar
21 st, linne
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:41 -
7184 Dukar
8 st, Linne, bland annat Signe Sohlmnan "Drakmönst..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:25 -
6360 Gardiner
4 längder, 2 st 150x245 cm + 2 st 150x216
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:00
-
6358 Kökshanddukar
30 st, linne, röd, blå bård, monogrambrodyr, olika..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:39 -
7199 Minkpäls
Saga Mink, storlek 40 cm
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37 -
7098 Väggbonad
Egypten, Jaquardvävd, omkring sekelskiftet 1900,19..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:30



