BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 16784265
nr 1678 4265
Takarmatur
Plåt. Höjd: 22 Dia, 29 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 februari 2025
kl 20:38:17
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)