BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 16349062
nr 1634 9062
Takarmatur
1950-tal, mässing / plåtskärmar. Höjd: 30 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 18:51:56
2/8 08:06:33
300 kr
5/8 18:04:34
Mässing