Ã–VRIGT / Diverse / Lampa med klämma 12948429

nr 1294 8429

Lampa med klämma

Glory. Höjd: 50cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 2 december 2019
kl 18:38:24