MÖBLER / Bord / Lampbord 8548536
nr 854 8536
Lampbord
50-tal, på hjul, längd: 55 cm, djup: 45 cm, höjd: 51 cm, med tidningshylla
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 19:03:35
150 kr
150 kr