MÖBLER / Bord / Lampbord 14278204

nr 1427 8204

Carl Malmsten

(1888-1972), Sverige

Lampbord, Stämplad, Åfors, 47, djup: 38 cm, höjd: 54 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 20:17:10