ÖVRIGT / Mattor / Kashan 7281014
nr 728 1014
Kashan
tidigt 1900-tal, 260x360
Kondition: jämnt ställvis ngt hårdare slitage, lagningar,skör
Utrop:
12.000 kr
Såld:
8.600 kr
måndag 28 november 2011
kl 18:33:43
8.000 kr
8.500 kr
8.500 kr