GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kanna 14819322

nr 1481 9322

Kanna

Saltglaserad. Höjd: 34 cm

Kondition: slitage, nagg

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 20:41:51

8/8 18:26:28 1      Vinnande bud
8/8 18:27:08 1      justering av budtak