GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Bojan 16044353
nr 1604 4353
Bojan
Kina, utan lock. Höjd: 18 cm
Kondition: nagg i mynning, märken och tillverkningsskador, bränningssprickor
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:00:11
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)