GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jam-pots 7748065

nr 774 8065

JAM-POTS

3 pcs, 19th century, height: 18-23, wear, damages.

3 st, 1800-tal, höjd: 18-23

Condition: slitage, skador

1000

SEK 700

Monday August 27 2012
at 18:50:51

25/8 14:51:08 1      Vinnande bud