MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Ink stand 13316377

nr 1331 6377

INK STAND

2delar, alabaster/mässing. Length: 11-18cm, wear, damages.

+ läskpress, 2 delar, alabaster/mässing. Längd: 11-18cm

Condition: slitage, skador

SEK 450

Monday June 1 2020
at 19:20:48

Mässing