KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 11222047

nr 1122 2047

Ikon

olja på duk, Maria med Jesusbarnet, signerad, 1900-tal, motivet: 44x33

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 14 augusti 2017
kl 20:54:03