KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 11222047
nr 1122 2047
Ikon
olja på duk, Maria med Jesusbarnet, signerad, 1900-tal, motivet: 44x33
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 augusti 2017
kl 20:54:03
700 kr
900 kr
900 kr