MÖBLER / Bord / Hörnbord 9614025
*
nr 961 4025
Hörnbord
Teak/Rotting, France & Son längd: 77 cm, djup: 77 cm, höjd: 65 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 18:24:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 17:49:14
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hörnbord rotting teak teakmöbler trä
-
7182 Brickbord
Bengt Hjertén. Diameter: 46 cm, höjd: 51 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:26
-
7200 Klaffbord
Björk, omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 48 cm. Dj..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:07
-
7023 Lampbord
med låda, Newport. Bredd: 40 cm, djup: 40 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:11
-
7130 Matbord
”Björka” Yngve Ekström, Stolab, + 1 ilägg. Diamete..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20
-
7203 Piedestal
höjd: 102 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:56
-
7090 Piedestal
stenskivor. Höjd: 66 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:49
*
Hörnbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4025
Hörnbord
Teak/Rotting, France & Son längd: 77 cm, djup: 77 cm, höjd: 65 cm
| Utrop: | 2.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/5 17:49:14 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hörnbord rotting teak teakmöbler trä
-
7182 Brickbord
Bengt Hjertén. Diameter: 46 cm, höjd: 51 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:26 -
7200 Klaffbord
Björk, omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 48 cm. Dj..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:07 -
7023 Lampbord
med låda, Newport. Bredd: 40 cm, djup: 40 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 18:11
-
7130 Matbord
”Björka” Yngve Ekström, Stolab, + 1 ilägg. Diamete..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:20 -
7203 Piedestal
höjd: 102 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:56 -
7090 Piedestal
stenskivor. Höjd: 66 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:49



