ÖVRIGT / Mattor / Hadji jalili 6434032
nr 643 4032
Hadji jalili
Tidigt 1900-tal, 124x175
Kondition: jämnt slitage, kortsidor saknar ngn knutrad, områden med malskador
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 31 maj 2010
kl 16:00:01
31/5 10:44:31