KONST / Litografier / Grafiska blad 11367220
nr 1136 7220
Grafiska blad
Eva Sundberg, numrerade och signerade, bladets mått: 28x36
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 oktober 2017
kl 18:36:47
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr