ÖVRIGT / Diverse / Grafiskt blad 15904005
nr 1590 4005
Anna Mizak
(f. 1939), Sverige
Grafiskt blad, "Ligg". Signerad, numrerad 8/100. Bildmått: 19x31cm, yttermått inklusive ram: 29x40cm
Anna Mizak, polsk-svensk målare född 1939.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 januari 2024
kl 20:25:48
11/1 21:58:45