KONST / Litografier / Gicleetryck på duk 17099176
nr 1709 9176
Michael Godard
(f. 1958), USA
Gicleetryck på duk, Signerad, numrerad 61/150, "Swinging Martini", 44x56, oramad
Michael Godard, amerikansk konstnär född 1958.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 juni 2025
kl 19:43:42
16/6 18:18:10