KONST / Litografier / Gicléetryck 13913056

nr 1391 3056

Jan Rufelt

(f. 1956), Sverige

Gicléetryck, Jan Rufelt (f. 1956), Sverige. "oman". Signerad, numrerad 72/100. Motivet: ca 23x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x25 cm

Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:18

Jan Rufelt

Läs mer om Jan Rufelt