KONST / Litografier / Grafiskt blad 13272003
nr 1327 2003
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Varg. Signerad, numrerad 35/60. Oramat löst blad. Motivet: 38x56 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:05:46
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)