MÖBLER / Bord / Slagbord 16045388

nr 1604 5388

Slagbord

med lådor, Furu. Bredd: 36+ 2x50, djup: 70 cm, höjd: 72 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 11 mars 2024
kl 19:57:47