MÖBLER / Bord / Slagbord 9769221
nr 976 9221
Slagbord
Furu, längd: 22+ 2x48, djup: 118 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 20:18:20
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr