FURNITURE / Tables / Gate-leg table 5544642
nr 554 4642
GATE-LEG TABLE
Lenght: ()
17/1800-tal, längd: 194 (med utfällda klaffar), djup: 117, höjd: 75
Condition: Normalt bruksslitage
4000
SEK 3500
Monday November 24 2008
at 16:00:00
3.300 kr
3.500 kr