FURNITURE / Garden / Garden set 8941072
*
nr 894 1072
GARDEN SET
5 parts, bord+ chairs, en stol är skadad.
5 delar, bord+ stolar
Condition: en stol är skadad
Estimate:
2000
Sold:
SEK 2400
Auction date:
Monday May 12 2014
at 20:51:34
- Bid history
Time
Bidder
Bid
9/5 09:45:21
1
1.000 kr
11/5 13:34:19
2
1.100 kr
12/5 08:54:19
3
2.000 kr
12/5 20:31:46
4
2.200 kr
12/5 20:45:18
5
Vinnande bud
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord karmstol karmstolar stol stolar trädgård trädgårdsbänk trädgårdsbänkar trädgårdsgrupp trädgårdsmöbel trädgårdsmöbler trädgårdsstol trädgårdsstolar
-
6162 SUNDIAL
metal. Height: 76 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:23
-
6160 GARDEN TABLE
length: 123 cm, width: 26 cm, height: 58 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:20
-
6161 Trädgårdslykta
height: 140 cm,
Present: SEK 200
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:32
-
5156 GARDEN CHAIRS
2 pcs, wood and metal, old, wear, damages, red obj.
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
1 juli at 19:27
*
GARDEN SET
Condition: en stol är skadad
Read more about 50/60-tal
nr 894 1072
GARDEN SET
5 parts, bord+ chairs, en stol är skadad.
5 delar, bord+ stolar
Condition: en stol är skadad
Estimate: | 2000 |
---|---|
Sold: | SEK 2400 |
Auction date: |
Monday May 12 2014 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
9/5 09:45:21 | 1 | 1.000 kr |
11/5 13:34:19 | 2 | 1.100 kr |
12/5 08:54:19 | 3 | 2.000 kr |
12/5 20:31:46 | 4 | 2.200 kr |
12/5 20:45:18 | 5 | Vinnande bud |
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord karmstol karmstolar stol stolar trädgård trädgårdsbänk trädgårdsbänkar trädgårdsgrupp trädgårdsmöbel trädgårdsmöbler trädgårdsstol trädgårdsstolar
-
6162 SUNDIAL
metal. Height: 76 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:23 -
6160 GARDEN TABLE
length: 123 cm, width: 26 cm, height: 58 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
this Monday
1 juli at 20:20 -
6161 Trädgårdslykta
height: 140 cm,
Present: SEK 200
Auction ends
this Monday
1 juli at 18:32
-
5156 GARDEN CHAIRS
2 pcs, wood and metal, old, wear, damages, red obj.
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
1 juli at 19:27