MÖBLER / Bord / Spelbord 8557267
nr 855 7267
Spelbord
omkring 1900, björk, diameter: 95 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2013
kl 18:32:07
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr