![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Ramar / Ram 13767084
*
nr 1376 7084
Ram
innermått: 71x45cmm yttermått: 91x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 februari 2021
kl 20:20:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/2 20:15:51
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6131 Amplar
ett par, Rörstrand, Alf Wallander (1862-1914), Sve..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:11
-
6236 Assietter
12 st, Paragon, England, "Tree of Kashmir"
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:59
-
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:29
-
6041 FÃ¥glar
+ skål, Höganäs. Höjd: 4-6 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:05
-
6387 Färglitografi
Lars Pirak (1932-2008), Sverige. Snidad ram, Renar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:13
-
6042 Fat
3 st, Gabriel, fiskar, glaserad stengodslera. Läng..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:19
*
Ram
nr 1376 7084
Ram
innermått: 71x45cmm yttermått: 91x74 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 februari 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/2 20:15:51 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar
-
6131 Amplar
ett par, Rörstrand, Alf Wallander (1862-1914), Sve..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:11 -
6236 Assietter
12 st, Paragon, England, "Tree of Kashmir"
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:59 -
5134 Brasskärm
1800-tal, broderad, träram, 146x86 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:29
-
6041 FÃ¥glar
+ skål, Höganäs. Höjd: 4-6 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:05 -
6387 Färglitografi
Lars Pirak (1932-2008), Sverige. Snidad ram, Renar..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:13 -
6042 Fat
3 st, Gabriel, fiskar, glaserad stengodslera. Läng..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:19