MÖBLER / Möbler, övrigt / Blomsterbord 16253097

nr 1625 3097

Blomsterbord

1960-tal, Teak / kopparlåda. Bredd: 45 cm, djup: 41 cm, höjd: 46 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 3 juni 2024
kl 18:38:39