nr 1245 5231
FLOOR LAMP
one pair. Height: 113 cm,
Ett par. Höjd: 113 cm
Condition: slitage, skador
| Estimate: |
1000 |
| Sold: |
SEK 900 |
Monday April 1 2019 at 20:41:58
| Time |
Bidder |
Bid |
700 kr
800 kr