ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Flamskvävnad 8056052
nr 805 6052
Flamskvävnad
1700-/1800-tal, ramens innermått: 45x44
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 28 januari 2013
kl 19:04:27
1.100 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.600 kr
2.200 kr
2.600 kr
- Klassiska