BELYSNING / Golvlampor / Fd golvlampfot 8435539

nr 843 5539

Fd golvlampfot

Smide, 20-tal

Kondition: slitage, skador, inkomplett

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 augusti 2013
kl 19:55:39

25/8 20:13:59 1      Vinnande bud