KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13989250

nr 1398 9250

Yngve Svedlund

(f. 1925), Sverige

Etsningar, Signerad, daterad 84. Motivet: 14-16cm, yttermått inklusive ram: 26x32cm, yttermått inklusive ram: 26x32-32x42cm

Utrop:

600 kr

måndag 24 maj 2021
kl 20:33:54

Yngve Svedlund

Läs mer om Yngve Svedlund