KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13989250
nr 1398 9250
Yngve Svedlund
(f. 1925), Sverige
Etsningar, Signerad, daterad 84. Motivet: 14-16cm, yttermått inklusive ram: 26x32cm, yttermått inklusive ram: 26x32-32x42cm
Utrop:
600 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:33:54
Yngve Svedlund
Läs mer om Yngve Svedlund
Yngve Svedlund
Läs mer om Yngve Svedlund
nr 1398 9250
Yngve Svedlund
(f. 1925), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
måndag 24 maj 2021 |
Yngve Svedlund