KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 6387323
nr 638 7323
Etsningar
2 st, 1800-tal, Shakspeare, 57x43+ 52x40
Utrop:
700 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 3 maj 2010
kl 19:22:55
700 kr
700 kr
800 kr
1.200 kr
950 kr