KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 6387323

nr 638 7323

Etsningar

2 st, 1800-tal, Shakspeare, 57x43+ 52x40

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 3 maj 2010
kl 19:22:55