KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16936013
nr 1693 6013
Etsning
Oidentifierad konstnär. 1930, Samer & renar. Bildmått: 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 46x35 cm. Ej signerad
Kondition: signerad i tryckplåt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 april 2025
kl 18:38:14
10/4 22:55:27
Etsning
nr 1693 6013
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 14 april 2025 |
| 10/4 22:55:27 | 1 | Vinnande bud |