KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17475165

nr 1747 5165

Jean-Marie Guiny

(1954-2010), Frankrike

Etsning, Diphara, EA VIII/XX. Signerad. Bildmått: 16x21 cm, yttermått inklusive ram: 30x33 cm

Jean-Marie Guiny, svensk bildkonstnär född 1954, död 2010.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:38:01

8/12 16:49:41 1      Vinnande bud

Jean-Marie Guiny

Läs mer om Jean-Marie Guiny