KONST / Litografier / Etsning 6945150
nr 694 5150
Etsning
+ 2st färglitografier, Georg Winberg, 25x33 + 40x50
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2011
kl 17:38:43
25/4 17:05:58