ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Duk 10695065
*
nr 1069 5065
Duk
1950-tal, 137x230
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:45:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 20:40:55
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: textilier vintage
-
6374 Dukar
21 st, linne
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:41
-
6358 Kökshanddukar
30 st, linne, röd, blå bård, monogrambrodyr, olika..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:39
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01
*
Duk
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5065
Duk
1950-tal, 137x230
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/11 20:40:55 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: textilier vintage
-
6374 Dukar
21 st, linne
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:41 -
6358 Kökshanddukar
30 st, linne, röd, blå bård, monogrambrodyr, olika..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:39 -
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37 -
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01



