ART / Watercolor paintings & Drawings / Drawings 11687611

nr 1168 7611

DRAWINGS

6 st + litografi, 1800-tal, including C A Dahlström " Carl XI efter slaget vid Lund", Proveniens: Greve Guiseppe Bramer de Saint Simon (död 1873), tysk ambassadör i Florens,

6 st + litografi, 1800-tal, bland annat C A Dahlström " Carl XI efter slaget vid Lund", Proveniens: Greve Guiseppe Bramer de Saint Simon (död 1873), tysk ambassadör i Florens

300

SEK 100

Monday Mars 12 2018
at 20:05:58

12/3 17:33:34 1      Vinnande bud