ÖVRIGT / Diverse / Dräktspännen 9792213
nr 979 2213
Dräktspännen
Ett par, Pietra dora, längd: 4 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 september 2015
kl 20:04:51
100 kr
150 kr
250 kr