GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 6082648

nr 608 2648

Fat

1800-tal, Bemålat, diameter: 34

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 november 2009
kl 19:44:26

1/11 16:43:30 1      Vinnande bud