GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 11654523

nr 1165 4523

Piero Fornasetti

(1913-1988), Italien

Fat, 4 St, Italy, diameter: 11 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 26 februari 2018
kl 20:54:29

Piero Fornasetti

Läs mer om Piero Fornasetti