Ã–VRIGT / Diverse / Fat 10346013

nr 1034 6013

Fat

rostfritt & förgyllt, formgivare Sigurd Persson, Cultura Metal, Helsingborg, signerad -41, 45x45

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 25 april 2016
kl 20:10:10

14/4 14:54:18 1      Vinnande bud

  • Klassiska