GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 11288193
nr 1128 8193
Fat
1800-talet slut, 30x26
Kondition: mindre skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 september 2017
kl 19:13:30
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Fat
Kondition: mindre skador
nr 1128 8193
Fat
1800-talet slut, 30x26
Kondition: mindre skador
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 11 september 2017 |