FURNITURE / Tables / Dinner table 9048179
nr 904 8179
DINNER TABLE
på pelare, dia 132, height: 76 cm, wear, damages.
på pelare, dia 132, höjd: 76 cm
Condition: slitage, skador
6000
SEK 1000
Monday August 4 2014
at 18:25:15
29/7 15:07:39