GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 17474048
nr 1747 4048
Servisdelar
Måsen, Bing & Grøndahl, skapad 1895 av Fanny Garde (1855-1928), 32 del
Kondition: bruksslitage, nagg och sprickor förekommer
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:58:06
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr