GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 17474048

nr 1747 4048

Servisdelar

Måsen, Bing & Grøndahl, skapad 1895 av Fanny Garde (1855-1928), 32 del

Kondition: bruksslitage, nagg och sprickor förekommer

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 december 2025
kl 18:58:06