GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 5522362

nr 552 2362

Matservisdelar

ca 30 delar, Fasen Gustavsberg

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 17 november 2008
kl 19:56:23